O KLUBIE

Klub BKKP Gminy Kobierzyce – bo tak brzmiała pierwsza nazwa – powstał by stawić czoła konwencjonalnemu myśleniu i jesteśmy dumni z zakłócania status quo. Jesteśmy tutaj, aby zmienić zasady.

Bielańsko Kobierzycki Klub Piłkarski Gminy Kobierzyce będzie świętować wszystko, co uczyni go wyjątkowym. Wykorzystamy wspaniałą historię i niezrównaną kulturę Naszej Gminy, aby stworzyć nowe tradycje, rytuały i symbole. Raz na zawsze wprowadzimy wysokiej klasy futbol do tego wyjątkowego regionu. Futbol, ​​który jest równie kreatywny, ekscytujący, wyjątkowy i wielokulturowy, jak my. Futbol, ​​który sprawia, że ​​ludzie chcą być z Nami.

W drugim sezonie klub przeszedł rebranding. Na naszej drodze pojawił się nowy partner, który ma podobne wartości i wizję rozwoju. Dlatego połączyliśmy siły i już pod nazwą Come-On Kobierzyce rozpoczęliśmy wspólną drogę w kierunku sukcesu.

Gmina Kobierzyce to nowoczesny i notorycznie rozwijający się region, które skupia wszystkich swoich mieszkańców, którzy są postępowi i pełni pasji. Mieszkańcy, którzy są Naszymi Fanami, którzy stają się jednym głosem. Wszyscy zbieramy się razem i jesteśmy zjednoczeni – Gramy Dla Gminy Mieszkańców Kobierzyce

Jesteśmy klubem piłkarskim, ponieważ jesteśmy czymś więcej niż tylko drużyną: jesteśmy kibicami, jesteśmy społecznością, która Prawdziwe Wartości Buduje Wspólnie.