Morozov nowym trenerem

Morozov nowym trenerem Come-On Kobierzyce
  • 24 września 2021
  • Come-On Kobierzyce
  • Aktualności
  • 0
  • 434 Wejść

Mykola Morozov – tak nazywa się nasz nowy szkoleniowiec. Dla wytrawnego fana futsalu w naszym kraju nie powinno to być anonimowe nazwisko. Mykola z powodzeniem gra na polskich halach od 2009 roku. Teraz wzmocni nas nie tylko na boisku, ale również jako trener!

Kim jest nowy trener Come-On Kobierzyce

Swoją futsalową karierę zaczął w 2004 roku na Ukrainie. Grał w Dnieprospecstal Zaporoże, Kontyngencie Żytomyr, a później przeniósł się do Polski.

Pierwszym klubem w naszym kraju był Marwit Toruń. To z tym klubem awansował do futsalowej ekstraklasy z I miejsca w sezonie 2010/2011. W Toruniu spędził łącznie 9 lat, podczas których mógł się cieszyć z dwóch brązowych medali za sezony 2016/2017 oraz 2017/2018.

Ostatnim przystankiem przed przyjściem do naszego klubu był KS Acan Orzeł Jelcz-Laskowice, gdzie grał przez 3 lata.

Zdecydowała ambicja i pomysł

Dla Come-On Kobierzyce to wielka sprawa móc współpracować z tak doświadczonym futsalowcem. Cieszymy się, że do nas dołączył, a jak sam przyznaje zainteresował go po prostu nasz projekt. – Uważam, że cały projekt Come-On Kobierzyce jest bardzo ciekawy i ambitny. Ma wyraźnie zdefiniowane plany na przyszłość i dlatego zdecydowałem się dołączyć do klubu – podkreśla Mykola Morozov. – Jako trener stawiam przed sobą cel zbudować zespół, który będzie godnie reprezentować gminę Kobierzyce w I lidze, a w przyszłości w Futsal Ekstraklasie! – zapowiada odważnie nowy trener, a nam wypada tylko przyklasnąć oraz życzyć powodzenia.

Podziel się: