Jesteśmy Come-On Kobierzyce

Come-On Kobierzyce | Futsal
  • 16 sierpnia 2021
  • Come-On Kobierzyce
  • Aktualności
  • 0
  • 385 Wejść

Możemy Wam już oficjalnie przekazać, że podczas trwającej przerwy między sezonami doszło w klubie do kilku zmian. Tą najważniejszą zmianą jest nowa nazwa Come-On Kobierzyce. Cieszymy się, że naszym głównym partnerem została marka działająca w branży sportowej i wspólnie będziemy rozwijać ten projekt.

W sklepie Come-On przy ul. Piłsudskiego 40 we Wrocławiu lub w wersji online pod adresem come-on.pl znajdziecie bogatą ofertę sprzętu piłkarskiego oraz tenisowego. Wszystko uzupełnia profesjonalne doradztwo.

Come-On, który oferuje partnerstwo techniczne dla klubów piłkarskich i dostęp do tak wiodących marek jak Macron, Adidas, Joma czy Nike, chciał dodatkowo zaangażować się w interesujące sportowe przedsięwzięcie. Plan rozwoju naszego klubu i wspólna wizja budowania czegoś większego przekonały Come-On do związania się z naszym klubem.

Współpraca ma charakter długofalowy, bo to co najważniejsze się nie zmienia. Nadal pragniemy dążyć do jak największych sukcesów sportowych, a pokazanie się z jak najlepszej strony podczas zbliżającego się sezonu w I lidze, ma stanowić taki kolejny krok milowy na tej drodze.

Podziel się: