Gramy w I lidze!

Come-On Kobierzyce I Liga Futsalu
  • 7 września 2021
  • Come-On Kobierzyce
  • Aktualności
  • 0
  • 566 Wejść

Tak, w sezonie 2021/2022 będziemy obecni na halach I ligi Futsalu! O tym fakcie wiemy już od jakiegoś czasu. Wyobraźcie sobie jak nas rozsadzało od środka w oczekiwaniu na moment, w którym mogliśmy o tym oficjalnie powiedzieć.

Dobrze wiecie jakie mamy cele sportowe i organizacyjne. Oczywiście mogą zdarzyć się potknięcia, bo taki jest sport. Jednak systematycznie stawiamy kolejne kroki, aby przybliżyć klub do osiągnięcia założeń. Takim milowym krokiem jest gra na zapleczu ekstraklasy.

Jesteśmy świadomi z ogromu pracy jaki jest przed nami i z czym wiążą się występy na tym szczeblu rozgrywek. Razem z całym zarządem jesteśmy przekonani, że to nie będzie tylko chwilowa przygoda – mówi wiceprezes Come-On Kobierzyce, Wojciech Skóra – Nie boimy się tego wyzwania, a wręcz przeciwnie. I Liga Futsalu to zupełnie nowe możliwości, które na pewno wykorzystamy. Wiedzą też o tym nasi partnerzy oraz sponsor tytularny klubu Come-Ondodaje.

Gra w I lidze jest możliwa dzięki współpracy z GSF Gliwice. – Doszliśmy do porozumienia z kobierzyckim klubem w zakresie zespołu seniorskiego i sami jesteśmy ciekawi jak to nam się rozwinie. Mamy spójną wizję rozwoju, tego jak powinien wyglądać modelowy klub futsalu w Polsce, więc połączyliśmy siły – podkreśla prezes gliwickiego klubu, Tomasz Czok. – Po naszej stronie pozostaje szkolenie dzieci i młodzieży. Obecnie pod naszym okiem trenuje ok. 200 młodych adeptów piłki nożnej. Przy czym łączymy grę na hali i na trawie. Sam grałem przez 15 lat i wiem ile radości potrafi dać futsal oraz jak rozwijać pod kątem gry również na boiskach trawiastych – kontynuuje.

W związku z planowaną grą w I lidze szykujemy też nowe projekty dla naszych partnerów, ale przede wszystkim dla was drodzy kibice. O szczegółach na pewno będziecie dowiadywać się w kolejnych tygodniach za pośrednictwem strony WWW oraz strony na Facebooku.

Come On!

Podziel się: