Aktualności

Cóż to był za sezon. Jako kompletny beniaminek graliśmy na poziomie I ligi. Pierwsza część sezonu zaważyła na ostatecznym wyniku, ale w drugiej części sezonu pokazaliśmy, że potrafimy walczyć. Dziękujemy Wam za wsparcie i jednocześnie deklarujemy, że nadal mamy cele do zrealizowania, z których nie rezygnujemy!

Więcej

Ten sezon to dla nas potężna dawka doświadczenia. Czasami splot różnych okoliczności sprawia, że nie tracimy dosyć głupio punkty. Jedno jest pewne. Nie składamy broni. Jest jeszcze dużo do podniesienia z parkietu, więc wierzymy, że jesteśmy w stanie to zrobić.

Więcej

Niektórzy jeszcze rozpamiętują sylwestrową zabawę, ale u nas się tyle dzieje, że właściwie nie wiemy od czego rozpocząć informowanie Was. Może od tego, abyście śledzili uważnie nasz profil na FB, bo tam jest wszystko na bieżąco. Druga ważna sprawa to wygrana w Pucharze Polski.

Więcej

Nikt nie mówił, że będzie łatwo i faktycznie nie jest. Jednak nie pękamy, bo cele cały czas pozostają te same. Dokonaliśmy pewnych zmian i to było widać w meczu z GKS Ekom Invex Remedies Nowiny. Trzy bramki strzelił Janusz Fabijaniak, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem 7:2!

Więcej

Najchętniej po takiej serii meczów chcielibyśmy teraz zagrać na własnym terenie i pokazać nasz prawdziwy potencjał. Jedziemy jednak do Rudy Śląskiej, gdzie zmierzymy się z szóstą w tabeli Gwiazdą.

Więcej

Rola beniaminka nie jest łatwa. Ten moment na punkty musi jednak w końcu nadejść. Być może, gdyby nie okoliczności, to już w minionej kolejce by się one pojawiły. Nie szukamy jednak usprawiedliwienia, bo fakt jest taki, że w meczu z Futsal GKS Tychy przegraliśmy 2:5. Musimy po prostu stanąć na wysokości zadania w najbliższą niedzielę.

Więcej

Emocjonalny rollercoaster. Tak w skrócie moglibyśmy podsumować pierwszy mecz sezonu. Pierwsi strzeliliśmy bramkę w tym meczu, ale rywale zdołali wyjść na prowadzenie. Potem ich dogoniliśmy, by ostatecznie przegrać z KS Sośnica Gliwice 2:3.

Więcej

Mykola Morozov – tak nazywa się nasz nowy szkoleniowiec. Dla wytrawnego fana futsalu w naszym kraju nie powinno to być anonimowe nazwisko. Mykola z powodzeniem gra na polskich halach od 2009 roku. Teraz wzmocni nas nie tylko na boisku, ale również jako trener!

Więcej

Tomasz Ciastko oficjalnie nie jest już trenerem Come-On Kobierzyce. Dziękujemy za współpracę, za ten wspólny czas i za emocje, których dostarczała prowadzona przez trenera drużyna. To był naprawdę ofensywny futsal, co potwierdza fakt, że mieliśmy jeden z najlepszych bilansów bramkowych w II lidze . Życzymy sukcesów w dalszej karierze.

Więcej

Tak, w sezonie 2021/2022 będziemy obecni na halach I ligi Futsalu! O tym fakcie wiemy już od jakiegoś czasu. Wyobraźcie sobie jak nas rozsadzało od środka w oczekiwaniu na moment, w którym mogliśmy o tym oficjalnie powiedzieć.

Więcej